Nowa firma - banki

ForumKod swift (radek)
Najlepiej w tym celu zadzwonić na infolinię bankową
(więcej...)

2
jaki bank jest najlepszy? (gawron)
Oferty bankow sa zroznicowane, takze najpierw trzeba sie zastanowic nad tym do czego ci bedzie sluzyc konto np. czy bedziesz duzo robic przelewow czy bedziesz czesto korzystac z bankomatow itp. potem porownac sobie oferty kont bankowych w poszcegolnych bankach (oplaty, prowizje, oplaty za karty, bankomaty): np. http://m2m.konta-internetowe.pl/kontaos ... bistych/1/ Opinie na temat kont bankowych bardzo czesto pojawialy sie na forum, wiec na drugi raz poszukaj najpierw. ponizej kilka przykladów: tematy3/gdzie-najlepiej-konto-jak-sie-ma-powyzej-26-latek-vt24.htm tematy3/gdzie-najlepiej-konto-zakladac-vt16.htm tematy3/jakie-konto-internetowe-wybrac-vt59.htm
(więcej...)

2
błąd pracownika banku (Moniczka)
Jestem pracownikiem banku i popełniłam błąd, ktory pociągnął za sobą różnicę kasową. Otóż, Klientka wydała dyspozycję przelewu z konta oszczędnościowego na konto osobiste i dyspozycję wypłaty tych środków. Ja, zrealizowawszy przelew wypłaciłam klientce pieniadze, wydając jej pieniądze z potwierdzeniem przelewu, bez obciążenia rachunku (pieniadze zostały na jej rachunku). Co za tym idzie, klientka nie podpisała dyspozycji wypłaty a środki otrzymała. Gdy spostrzegłam swój błąd zadzwoniłam do klientki, wyjaśniając jej że mam niedobór w kasie, który będę musiała pokryć (chodzi o 3 tyś), prosząc ją o podpisanie dyspozycji wypłaty. klientka początkowo się zgodziła, jednak ostatecznie nie podpisała, przestała także odbierać telefony. Po jakims czasie pojawiła sie w innym oddziale i usiłowała wypłacić te pieniądze udając, że nie wie o co chodzi (środki te zostały zablokowane do czasu wyjaśnienia) - inaczej mówiąc próbowała je wyłudzić. Ponieważ nadal nie odbiera telefonów, a od tego błędu minęło kilka miesięcy, bank wkrótce obciązy mnie kwotą tej różnicy. Dla banku są to zbyt małe pieniądze aby wstępować na drogę sądową. Czy ja jako pracownik mogę założyć tej kobiecie sprawę np o wyłudzenie? Dysponuję zapisem z kamer potwierdzającym opisaną sytuację.
(więcej...)

1
W jakim banku najlepiej mieć kartę kredytową? (Kamila K.)
Ja mam konto w PKOBP i dostałam srebrną kartę kredytową i płacę 3,5 za miesiąc. Według mnie mało
(więcej...)

2
Konto dla studenta (Mariusz)
Hej, chcę założyć konto studenckie. Napewno chcę konta wspólnego na dwie osoby, ab były darmowe przelewy internetowe ponieważ w szczególności z tego będziemy korzystać, konto musi mieć swoją placówkę, aby nie było ukrytych opłat, będą to regularne wpłaty nie przekraczające 1 000 zł. Co mi w takim przypadku polecacie?
(więcej...)

1


Dodaj nowy temat:


Tytuł:
Autor:
Wpisz poprawną odpowiedz
aby wysłać wiadomość
nosił wilk razy kilka ponieśli i...